Eesti Rahvaluule

Avaleht | Kontakt | KKK | Otsing | Folklore.ee-st | English | Deutsch

Uudiste arhiiv

Konverents “Noorte hääled” taas tulekul

Eesti Rahva Muuseum ja Eesti Rahvaluule Arhiiv korraldavad 29. ja 30. aprillil 2015 noorte kultuuriuurijate konverentsi.
Osa võtma on oodatud kõik etnoloogia, folkloristika ja nende lähierialade tudengid ning noored uurijad, et laiema foorumi ees üles astuda oma valdkonna aktuaalseid probleeme ja suundumusi kajastavate ettekannetega (kestus 20 minutit, lisaks 10 minutit küsimusteks ja aruteluks).
Esineda võib ka stendiettekandega.
Osaleda soovijatelt ootame ettekande esialgset pealkirja (või teemat) ja andmeid enda kohta (nimi, töökoht või õppeasutus ja kursus/õpe, meiliaadress, telefon).
30. märtsiks tuleb saata ettekande lõplik pealkiri ja teesid (1500 kuni 2500 tähemärki) elektroonilisel kujul, lisades ühtlasi, millised on ettekandeks vajalikud tehnilised vahendid (arvuti, heli- või videotehnika).
Konverentsil esinejate ettekannete teesid avaldatakse trükisena, samuti publitseeritakse paremad ettekannete põhjal kirjutatud artiklid.
Konverents toimub 29. aprillil Eesti Rahva Muuseumi näitusemajas (Kuperjanovi 9) ja 30. aprillil Eesti Kirjandusmuuseumis (Vanemuise 42).
Korraldajad:
Piret Koosa, Eesti Rahva Muuseumi teadur-kuraator, piret.koosa@erm.ee
Ave Goršič, Eesti Rahvaluule Arhiivi teadur, avegorsic@folklore.ee
Jaanika Hunt, Eesti Rahvaluule Arhiivi assistent, jaanikah@folklore.ee

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Powered by FreeBSD PostgreSQL Powered Eesti Kultuurkapital

Copyright © 2004-2005 EKM FO