Eesti Rahvaluule

Avaleht | Kontakt | KKK | Otsing | Folklore.ee-st | English | Deutsch

Uudiste arhiiv

Konverents “Noorte hääled” taas tulekul

Osa võtma on oodatud kõik etnoloogia, folkloristika ja nende lähierialade tudengid ning noored uurijad, et laiema foorumi ees üles astuda oma valdkonna aktuaalseid probleeme ja suundumusi kajastavate ettekannetega (kestus 20 minutit, lisaks 10 minutit küsimusteks ja aruteluks). Esineda võib ka stendiettekandega. Arutelude suunamiseks ja esinejatele tõhusama tagasiside andmiseks on konverentsiprogrammis ka diskussiooniosad.
Osaleda soovijatelt ootame 1. märtsiks ettekande esialgset pealkirja (või teemat) ja andmeid enda kohta (nimi, töökoht või õppeasutus ja kursus/õpe, meiliaadress, telefon). 24. märtsiks tuleb saata ettekande lõplik pealkiri ja teesid (1500 kuni 2500 tähemärki) elektroonilisel kujul, lisades ühtlasi, millised on ettekandeks vajalikud tehnilised vahendid (arvuti, heli- või videotehnika).
Konverentsil esinejate ettekannete teesid avaldatakse trükisena, samuti publitseeritakse ettekannete põhjal kirjutatud artiklid. Artikli avaldamissoovist palume märku anda 24. märtsiks aadressile avegorsic@folklore.ee.
Konverents toimub 20. ja 21. aprillil Eesti Kirjandusmuuseumis (Vanemuise 42).
Korraldajad:
Ave Goršič, Eesti Rahvaluule Arhiivi teadur, avegorsic@folklore.ee
Piret Koosa, Eesti Rahva Muuseumi teadur, piret.koosa@erm.ee

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Powered by FreeBSD PostgreSQL Powered Eesti Kultuurkapital

Copyright © 2004-2005 EKM FO