Eesti Rahvaluule

Avaleht | Kontakt | KKK | Otsing | Folklore.ee-st | English | Deutsch

Uudiste arhiiv

Koolitus BaltMob

Eesti Noorte Teadlaste Akadeemia (ENTA) korraldab 19.-25. augustini Tallinnas koolitusprojekti nimega BaltMob (www.enta.ee/baltmob), mis on suunatud Eesti, Läti, Leedu ning Šveitsi magistrantidele, doktorantidele ja noorteadlastele. Koolituse teemaks on rahvusvahelise ning intersektoriaalse mobiilsuse tugevdamine läbi juhtimisoskuste arendamise.
Ootame kõiki osalema küsitluses, mille eesmärgiks on selgitada, milliseid üldoskusi (lisaks erialaoskustele) hindavad Eesti magistrandid, doktorandid ja noorteadlased olulisteks.
Küsimustikule saab vastata siin: http://www.enta.ee/baltmob/index.php?page=106.
Koolitusele pääsemine eeldab esseekonkursil osalemist. Soovime, et magistrandid, doktorandid ja noorteadlased kirjutaksid oma meeskonnatöökogemustest.
Koolituse läbiviijateks on oma erialade spetsialistid Euroopast, koolitusnädala jooksul käiakse ühepäevasel väljasõidul erinevatesse teadus- ja arenduskeskustesse Helsingis (Nokia, Technopolis ja Tehnikaülikool). Lisainfot projekti erinevate etappide ning tähtaegade kohta saab kodulehelt http://www.enta.ee/baltmob.
ENTA on noorteühendus, mis esindab Eesti noorteadlaste huve nii Eestis, Euroopas kui ka maailmas. Meie liikmeskonda kuuluvad kõigi Eesti kõrgkoolide õppurid, bakalaureuseõppest kuni doktorantuurini. ENTA peamisteks koostööpartneriteks on Haridus- ja Teadusministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, GEBERT RÜF STIFTUNG, Läti ja Leedu noorte teadlaste organisatsioonid ning Euroopa noorteadlaste ja doktorantide nõukogu (www.eurodoc.net).

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Powered by FreeBSD PostgreSQL Powered Eesti Kultuurkapital

Copyright © 2004-2005 EKM FO