Eesti Rahvaluule

Avaleht | Kontakt | KKK | Otsing | Folklore.ee-st | English | Deutsch

Uudiste arhiiv

Kogumisvõistlus "Minuga juhtus üks naljakas lugu"

Sõnadega "kuulge, minuga juhtus üks naljakas lugu…" alustatakse sageli juttu nii töökaaslaste, sõprade kui perekonna seltsis.
Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv ja huumoriajakiri Pilkaja alustavad koostööprojekti tänapäevaste naljalugude kogumiseks. Ootame naljakaid jutte ja lugusid juhtumistest meie igapäevasest elust, lähemast või kaugemast minevikust. Tegu peaks olema kas iseenda või kellegi teise (pereliikme, sõbra, kolleegi jne) originaalse naljaka looga päriselust, mida on ka ehk aeg-ajalt edasi räägitud, olgugi et väikeste muudatustega. Võimalike teemade valik on väga lai: töö ja puhkus, argipäev ja pidupäev, olme ja tehnika, lapsed ja täiskasvanud, aprillinali ning teistele tehtud vembud jne.
Lugusid hindab Kirjandusmuuseumi ja Pilkaja ühisžürii ning parimad saavad pärjatud ka auhindadega, ühtlasi jäävad lood tallele Eesti Rahvaluule Arhiivi. Samuti avaldatakse laekunud lugusid huumoriajakirjas Pilkaja ja selle veebiväljaandes, kus saatja võib soovi korral jääda anonüümseks.
Ootame saadetisi kuni 15. jaanuarini 2013. a järgmistel aadressidel:
Kirja teel: Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv, Vanemuise 42, Tartu 51003.
E-postiga: kratt@folklore.ee ja http://www.facebook.com/Pilkaja
Lisainformatsioon on saadaval Eesti Rahvaluule Arhiivi ja ajakirja Pilkaja veebilehtedel: http://www.folklore.ee/era/kysitlus/ tel. 7377730 ja http://www.pilkaja.ee/, Andrus Tamm, tel. 5177861.

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Powered by FreeBSD PostgreSQL Powered Eesti Kultuurkapital

Copyright © 2004-2005 EKM FO